Rozmawia dwóch jasnowidzów
-Wiesz co?
-Wiem

Google Plus

Oława - poszukiwany pracownik od zaraz!

Agencja Pracy Tymczasowej Biuro Promo Sp. z o.o. - JOBMAN.pl działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163 dla jednego ze swoich klientów sieci handlowych - poszukuje:

Wykładanie towaru - praca czasowa.
Lokalizacja: Oława.

Oferujemy:
- elastyczne godziny pracy
- zmianowy system pracy
- dodatkowe nagrody rzeczowe w STREFIE JOBMANA (pendrive, sprzęt sportowy, aparaty telefoniczne, bilety do kina, kurtki itp.)
- wynagrodzenie terminowo wypłacane w systemie miesięcznym
- opiekę konsultantów, dostęp do interaktywnego osobistego konta jobman.pl, co powoduje indywidualne zapisy na grafiki!
- praca również dla osób uczących się/studiujących (grafik dopasujemy do zajęć w szkole/na uczelni!)

Obowiązki:
- wykładanie towaru na półki
- dbanie o ekspozycje towaru.

Wymagania:
- chęci do pracy
- dyspozycyjność

Zainteresowane osoby, prosimy o składanie aplikacji - CV z dopiskiem: „HALA OŁAWA” poprzez formularz kontaktowy lub na podany adres e-mail
kwalkowiak@jobman.pl

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r nr 101 poz. 926 z późn. zm)”.

Cena: 0,00
Kontakt: 502897900 / 506008998
Poinformuj że znalazłeś ogłoszenie w serwisie i-olawa.pl ! Dziękujemy !

Identyfikator ogłoszenia:1990
Oglądalność ogłoszenia:243
Wygasa:2014-10-18
Dodane:2014-08-03